Roberto Battelli

IMNS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: IMNS
Izvoljen z 692 glasovi v Koper 1
Število mandatov: 7
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: gimnazijski maturant
Starost: 62 let
Družbena omrežja: nima družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
4. 7. 2017
29. 6. 2017
22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
7. 6. 2017
  • Govoril na 38. redna seja Odbor za finance in monetarno politiko

  • Govoril na 38. redna seja Odbor za finance in monetarno politiko

  • Govoril na 38. redna seja Odbor za finance in monetarno politiko

30. 5. 2017
24. 5. 2017
22. 5. 2017
9. 5. 2017
8. 5. 2017
26. 4. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Roberto Battelli
66.2337662337662% Complete
66
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Roberto Battelli
66.7422867513612% Complete
67
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

Št. poslanskih vprašanj in pobud

0% Complete
0
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC