Tomaž Gantar

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Izvoljen z 1071 glasovi v Piran
Število mandatov: 1
Prejšnji status: minister za zdravje
Izobrazba: doktor medicine
Starost: 58 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

19. 4. 2018
  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

  • Govoril na 60. izredna seja Državni zbor

17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
22. 3. 2018
19. 3. 2018
16. 3. 2018
5. 3. 2018
20. 2. 2018
15. 2. 2018
14. 2. 2018
  • Govoril na 38. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 38. redna seja Državni zbor

12. 2. 2018
26. 1. 2018

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Tomaž Gantar
91.5789473684211% Complete
92
Povprečje
88.5302992149825% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Tomaž Gantar
80.7535641547861% Complete
81
Povprečje
79.6648289805231% Complete
80
Največ
97.7257298031229% Complete
98

Poslanska vprašanja in pobude

22. 1. 2016
18. 9. 2015
12. 6. 2015
23. 1. 2015

Št. poslanskih vprašanj in pobud

5% Complete
5
Povprečje
61.6444444444444% Complete
62
Največ
423% Complete
423

Članstva