Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Tomaž Lisec

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 1943 glasovi v Sevnica
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 40 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
12. 4. 2018
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
  • Govoril na 70. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
11. 4. 2018
10. 4. 2018
27. 3. 2018
23. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
21. 3. 2018
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor
  • Govoril na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Tomaž Lisec
Povprečje
Največ
83%
83
88.3222302128143%
88
100%
Julijana Bizjak Mlakar
Balažič Dejan
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Tomaž Lisec
Povprečje
Največ
70.5607476635514%
71
79.6869646599807%
80
100%
Balažič Dejan
100

Poslanska vprašanja in pobude

16. 3. 2018
30. 1. 2018
24. 1. 2018
23. 1. 2018
16. 1. 2018
10. 1. 2018
28. 12. 2017
15. 12. 2017
22. 11. 2017
16. 11. 2017
15. 11. 2017
10. 11. 2017
20. 10. 2017
13. 10. 2017
15. 9. 2017
6. 9. 2017
5. 9. 2017
18. 8. 2017
20. 7. 2017
19. 7. 2017
30. 5. 2017
19. 5. 2017
11. 5. 2017
8. 5. 2017
4. 5. 2017
13. 4. 2017
7. 4. 2017
5. 4. 2017
3. 4. 2017
30. 3. 2017
23. 3. 2017
3. 3. 2017
10. 2. 2017
20. 12. 2016
15. 12. 2016
14. 12. 2016
1. 12. 2016
30. 11. 2016
29. 11. 2016
28. 11. 2016
25. 11. 2016
24. 11. 2016
22. 11. 2016
16. 11. 2016
15. 11. 2016
8. 11. 2016
4. 11. 2016
14. 10. 2016
16. 9. 2016
24. 8. 2016
26. 7. 2016
12. 7. 2016
23. 6. 2016
1. 6. 2016
31. 5. 2016
26. 5. 2016
20. 5. 2016
13. 5. 2016
10. 5. 2016
5. 5. 2016
4. 5. 2016
15. 4. 2016
11. 4. 2016
22. 3. 2016
17. 3. 2016
26. 2. 2016
24. 2. 2016
17. 2. 2016
16. 2. 2016
3. 2. 2016
29. 1. 2016
22. 1. 2016
21. 1. 2016
20. 1. 2016
15. 1. 2016
6. 1. 2016
17. 12. 2015
11. 12. 2015
25. 11. 2015
20. 11. 2015
13. 11. 2015
22. 10. 2015
21. 10. 2015
20. 10. 2015
8. 10. 2015
2. 10. 2015
30. 9. 2015
18. 9. 2015
4. 9. 2015
3. 9. 2015
1. 9. 2015
27. 8. 2015
13. 8. 2015
31. 7. 2015
28. 7. 2015
16. 7. 2015
15. 7. 2015
14. 7. 2015
9. 7. 2015
7. 7. 2015
12. 6. 2015
11. 6. 2015
14. 5. 2015
13. 5. 2015
22. 4. 2015
20. 4. 2015
14. 4. 2015
2. 4. 2015
24. 3. 2015
27. 2. 2015
26. 2. 2015
18. 2. 2015
12. 2. 2015
23. 1. 2015
9. 1. 2015
23. 12. 2014
12. 12. 2014
1. 12. 2014
28. 11. 2014
24. 11. 2014
21. 11. 2014
18. 11. 2014
14. 11. 2014
7. 11. 2014
29. 10. 2014
22. 10. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Tomaž Lisec
Povprečje
Največ
266%
266
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427