Vinko Gorenak

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 2788 glasovi v Šmarje pri Jelšah
Število mandatov: 4
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: doktor znanosti
Starost: 61 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 7. 2017
  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 54. nujna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

12. 7. 2017
11. 7. 2017
10. 7. 2017
  • Glasoval PROTI Dnevni red v celoti

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 32. redna seja Državni zbor

7. 7. 2017
5. 7. 2017
  • Govoril na 37. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 37. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 37. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

  • Govoril na 37. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo

4. 7. 2017
30. 6. 2017
  • Govoril na 30. nujna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 30. nujna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 30. nujna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 30. nujna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 30. nujna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 30. nujna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 30. nujna seja Odbor za pravosodje

28. 6. 2017
22. 6. 2017
20. 6. 2017
19. 6. 2017
  • NI glasoval za Dnevni red v celoti

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

  • Govoril na 31. redna seja Državni zbor

16. 6. 2017
14. 6. 2017
  • Govoril na 39. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 39. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 39. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 28. nujna seja Komisija za peticije ter za človekove pravice in enake možnosti

  • Govoril na 28. nujna seja Komisija za peticije ter za človekove pravice in enake možnosti

  • Govoril na 39. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 39. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 39. redna seja Odbor za pravosodje

  • Govoril na 39. redna seja Odbor za pravosodje

7. 6. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Vinko Gorenak
84.4155844155844% Complete
84
Povprečje
89.2150402451867% Complete
89
Največ
100% Complete
100

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Vinko Gorenak
72.0961887477314% Complete
72
Povprečje
80.7588456120451% Complete
81
Največ
98.5480943738657% Complete
99

Poslanska vprašanja in pobude

7. 7. 2017
4. 7. 2017
28. 6. 2017
16. 6. 2017
7. 6. 2017
2. 6. 2017
26. 5. 2017
19. 5. 2017
15. 5. 2017
11. 5. 2017
26. 4. 2017
25. 4. 2017
21. 4. 2017
20. 4. 2017
19. 4. 2017
13. 4. 2017
3. 4. 2017
24. 3. 2017
20. 3. 2017
17. 3. 2017
13. 3. 2017
8. 3. 2017
7. 3. 2017
2. 3. 2017
23. 2. 2017
20. 2. 2017
16. 2. 2017
14. 2. 2017
13. 2. 2017
10. 2. 2017
6. 2. 2017
1. 2. 2017
30. 1. 2017
23. 1. 2017
20. 1. 2017
10. 1. 2017
9. 1. 2017
19. 12. 2016
13. 12. 2016
8. 12. 2016
23. 11. 2016
17. 11. 2016
15. 11. 2016
14. 11. 2016
11. 11. 2016
10. 11. 2016
9. 11. 2016
8. 11. 2016
7. 11. 2016
4. 11. 2016
3. 11. 2016
2. 11. 2016
26. 10. 2016
21. 10. 2016
14. 10. 2016
7. 10. 2016
6. 10. 2016
5. 10. 2016
28. 9. 2016
23. 9. 2016
16. 9. 2016
23. 8. 2016
18. 8. 2016
17. 8. 2016
16. 8. 2016
15. 7. 2016
14. 7. 2016
13. 7. 2016
12. 7. 2016
8. 7. 2016
7. 7. 2016
1. 7. 2016
30. 6. 2016
21. 6. 2016
20. 6. 2016
16. 6. 2016
10. 6. 2016
8. 6. 2016
1. 6. 2016
31. 5. 2016
17. 5. 2016
13. 5. 2016
11. 5. 2016
6. 5. 2016
5. 5. 2016
20. 4. 2016
19. 4. 2016
15. 4. 2016
13. 4. 2016
11. 4. 2016
31. 3. 2016
30. 3. 2016
24. 3. 2016
17. 3. 2016
10. 3. 2016
9. 3. 2016
29. 2. 2016
26. 2. 2016
23. 2. 2016
22. 2. 2016
18. 2. 2016
3. 2. 2016
26. 1. 2016
22. 1. 2016
20. 1. 2016
19. 1. 2016
15. 1. 2016
7. 1. 2016
6. 1. 2016
5. 1. 2016
17. 12. 2015
14. 12. 2015
11. 12. 2015
9. 12. 2015
7. 12. 2015
4. 12. 2015
3. 12. 2015
2. 12. 2015
27. 11. 2015
26. 11. 2015
25. 11. 2015
13. 11. 2015
9. 11. 2015
3. 11. 2015
2. 11. 2015
30. 10. 2015
20. 10. 2015
16. 10. 2015
15. 10. 2015
14. 10. 2015
12. 10. 2015
7. 10. 2015
2. 10. 2015
23. 9. 2015
22. 9. 2015
18. 9. 2015
24. 8. 2015
17. 8. 2015
20. 7. 2015
17. 7. 2015
13. 7. 2015
10. 7. 2015
8. 7. 2015
7. 7. 2015
12. 6. 2015
11. 6. 2015
10. 6. 2015
18. 5. 2015
15. 5. 2015
14. 5. 2015
13. 5. 2015
12. 5. 2015
20. 4. 2015
17. 4. 2015
14. 4. 2015
30. 3. 2015
23. 3. 2015
12. 3. 2015
27. 2. 2015
13. 2. 2015
11. 2. 2015
10. 2. 2015
3. 2. 2015
2. 2. 2015
30. 1. 2015
23. 1. 2015
22. 1. 2015
16. 1. 2015
12. 1. 2015
8. 1. 2015
12. 12. 2014
10. 12. 2014
19. 11. 2014
14. 11. 2014
12. 11. 2014
11. 11. 2014
6. 11. 2014
4. 11. 2014
28. 10. 2014
27. 10. 2014
23. 10. 2014
9. 10. 2014
29. 9. 2014
26. 9. 2014

Št. poslanskih vprašanj in pobud

350% Complete
350
Povprečje
50.2% Complete
50
Največ
350% Complete
350

Članstva

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC