PS Demokratska Stranka Upokojencev Slovenije

koalicija

Osnovne informacije

Franc Jurša

Vodja poslanske skupine

Peter Vilfan

Namestnik

Število poslanskih sedežev: 11
Družbena omrežja:

Članice in člani poslanske skupine

Poslanska vprašanja in pobude

Poslanec/-ka
  • Benedikt Kopmajer
  • Franc Jurša
  • Ivan Hršak
  • Jana Jenko
  • Julijana Bizjak Mlakar
  • Marija Antonija Kovačič
  • Marinka Levičar
  • Marjana Kotnik Poropat
  • Peter Vilfan
  • Primož Hainz
  • Tomaž Gantar
  • Uroš Prikl
Naslovljenec/-ka
  • generalna sekretarka Vlade
  • minister za finance
  • minister za finance v funkciji ministra za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za finance, minister za infrastrukturo
  • minister za finance, minister za javno upravo
  • minister za finance, ministrica za okolje in prostor
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, minister za finance
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • minister za infrastrukturo
  • minister za infrastrukturo, ministrica za okolje in prostor
  • minister za javno upravo
  • minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • minister za obrambo
  • minister za pravosodje
  • minister za zunanje zadeve
  • ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo
  • ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo, ministrica za okolje in prostor
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, generalna sekretarka Vlade
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, ministrica za zdravje
  • ministrica za finance
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport
  • ministrica za kulturo
  • ministrica za kulturo, minister za finance
  • ministrica za obrambo
  • ministrica za okolje in prostor
  • ministrica za okolje in prostor, ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo
  • ministrica za zdravje
  • ministrica za zdravje, minister za javno upravo
  • ministrica za zdravje, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • predsednik Vlade
  • Vlada
Časovno obdobje
  • December 2017
  • November 2017
  • Oktober 2017
  • September 2017
  • Julij 2017
  • Junij 2017
  • Maj 2017
  • April 2017
  • Marec 2017
  • Februar 2017
  • Januar 2017
  • December 2016
  • November 2016
  • Oktober 2016
  • September 2016
  • Julij 2016
  • Junij 2016
  • Maj 2016
  • April 2016
  • Februar 2016
  • Januar 2016
  • December 2015
  • November 2015
  • Oktober 2015
  • September 2015
  • Julij 2015
  • Junij 2015
  • Maj 2015
  • April 2015
  • Marec 2015
  • Februar 2015
  • Januar 2015
  • December 2014
  • November 2014
Išči po naslovu vprašanja
19. 9. 2017
7. 7. 2017
15. 6. 2017
30. 5. 2017
19. 4. 2017
1. 3. 2017

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC

Prisotnost na sejah DZ

DeSUS
93.3820346320346% Complete
93
Povprečje
83.1074113711636% Complete
83
Največ
93.7202912390154% Complete SMC
94

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

DeSUS
88.4490684211359% Complete
88
Povprečje
71.0843657054276% Complete
71
Največ
92.4950358919501% Complete SMC
92

Št. poslanskih vprašanj in pobud

DeSUS
136% Complete
136
Povprečje
617.25% Complete
617
Največ
2980% Complete SDS
2980