PS italijanske in madžarske narodne skupnosti

opozicija

Osnovne informacije

László Göncz

Vodja poslanske skupine

Število poslanskih sedežev: 2
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Članice in člani poslanske skupine

Poslanska vprašanja in pobude

Poslanec/-ka
  • László Göncz
  • Roberto Battelli
Naslovljenec/-ka
  • minister za finance, minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za infrastrukturo
  • minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • minister za pravosodje
  • minister za pravosodje, minister za javno upravo
  • minister za zunanje zadeve
  • ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, ministrica za okolje in prostor
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport, ministrica za kulturo
  • ministrica za okolje in prostor
  • ministrica za zdravje
Časovno obdobje
  • November 2017
  • September 2017
  • Junij 2017
  • Maj 2017
  • Marec 2017
  • Februar 2017
  • November 2016
  • September 2016
  • Junij 2016
  • Maj 2016
  • Februar 2016
  • Januar 2016
  • December 2015
  • Oktober 2015
  • September 2015
  • Junij 2015
  • April 2015
  • Marec 2015
  • Februar 2015
  • November 2014
Išči po naslovu vprašanja
6. 3. 2018
22. 2. 2017
16. 2. 2017
29. 9. 2016
19. 2. 2016
12. 1. 2016
13. 11. 2014

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

IMNS
74.7368421052632% Complete
75
Povprečje
83.8264056770191% Complete
84
Največ
93.6024927249921% Complete SMC
94

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

IMNS
80.9775204359673% Complete
81
Povprečje
71.5085434405072% Complete
72
Največ
91.4282219512195% Complete SMC
91

Št. vloženih amandmajev

IMNS
6%
6
Povprečje
129.5%
130
Največ
372%
PS Slovenska Demokratska Stranka
SDS
372

Št. poslanskih vprašanj in pobud

IMNS
30% Complete
30
Povprečje
617.25% Complete
617
Največ
2980% Complete SDS
2980