PS Nova Slovenija

opozicija

Osnovne informacije

Matej Tonin

Vodja poslanske skupine

Ljudmila Novak

Namestnica

Število poslanskih sedežev: 6
Družbena omrežja:

Članice in člani poslanske skupine

Poslanska vprašanja in pobude

Poslanec/-ka
  • Iva Dimic
  • Jernej Vrtovec
  • Jožef Horvat
  • Ljudmila Novak
  • Matej Tonin
  • Zvonko Lah
Naslovljenec/-ka
  • generalna sekretarka Vlade
  • minister brez resorja pristojen za Slovence v zamejstvu in po svetu
  • minister za finance
  • minister za finance, minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za finance, minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • minister za finance, minister za zunanje zadeve
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, minister za pravosodje
  • minister za infrastrukturo
  • minister za infrastrukturo, minister za javno upravo
  • minister za infrastrukturo, minister za kulturo
  • minister za infrastrukturo, ministrica za okolje in prostor
  • minister za javno upravo
  • minister za javno upravo, ministrica za notranje zadeve
  • minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • minister za kulturo
  • minister za pravosodje
  • minister za pravosodje, ministrica za zdravje
  • minister za zunanje zadeve
  • ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo v funkciji ministra za finance
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za pravosodje
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, ministrica za zdravje
  • ministrica za finance
  • ministrica za finance, minister za infrastrukturo
  • ministrica za finance, minister za javno upravo
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport, minister brez resorja pristojen za Slovence v zamejstvu in po svetu
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport, minister za javno upravo
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport, minister za pravosodje
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za kulturo, minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • ministrica za notranje zadeve
  • ministrica za notranje zadeve, minister za zunanje zadeve
  • ministrica za notranje zadeve, minister za zunanje zadeve, minister za infrastrukturo
  • ministrica za notranje zadeve, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za obrambo
  • ministrica za okolje in prostor
  • ministrica za okolje in prostor, minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • ministrica za okolje in prostor, ministrica za zdravje
  • ministrica za zdravje
  • predsednik Vlade
  • Vlada
  • Vlada, ministrica za kulturo
Časovno obdobje
  • December 2017
  • November 2017
  • Oktober 2017
  • September 2017
  • Avgust 2017
  • Julij 2017
  • Junij 2017
  • Maj 2017
  • April 2017
  • Marec 2017
  • Februar 2017
  • Januar 2017
  • December 2016
  • November 2016
  • Oktober 2016
  • September 2016
  • Avgust 2016
  • Julij 2016
  • Junij 2016
  • Maj 2016
  • April 2016
  • Marec 2016
  • Februar 2016
  • Januar 2016
  • December 2015
  • November 2015
  • Oktober 2015
  • September 2015
  • Avgust 2015
  • Julij 2015
  • Junij 2015
  • Maj 2015
  • April 2015
  • Marec 2015
  • Februar 2015
  • Januar 2015
  • December 2014
  • November 2014
  • Oktober 2014
Išči po naslovu vprašanja
15. 1. 2018
30. 11. 2017
20. 11. 2017
18. 10. 2017
11. 8. 2017
13. 7. 2017
18. 5. 2017
21. 2. 2017
28. 10. 2016
31. 8. 2016
19. 8. 2016
30. 6. 2016
27. 6. 2016
15. 10. 2015
11. 6. 2015
16. 4. 2015
16. 1. 2015
13. 11. 2014
23. 10. 2014
16. 10. 2014

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

NSI
84.3253968253968% Complete
84
Povprečje
83.1074113711636% Complete
83
Največ
93.7202912390154% Complete SMC
94

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

NSI
66.0386473429952% Complete
66
Povprečje
71.0843657054276% Complete
71
Največ
92.4950358919501% Complete SMC
92

Št. vloženih amandmajev

NSI
116%
116
Povprečje
123.875%
124
Največ
367%
PS Slovenska Demokratska Stranka
SDS
367

Št. poslanskih vprašanj in pobud

NSI
296% Complete
296
Povprečje
617.25% Complete
617
Največ
2980% Complete SDS
2980