PS nepovezanih poslancev

opozicija

Osnovne informacije

Bojan Dobovšek

Vodja poslanske skupine

Alenka Bratušek

Namestnica

Število poslanskih sedežev: 4
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Članice in člani poslanske skupine

Poslanska vprašanja in pobude

Poslanec/-ka
  • Alenka Bratušek
  • Bojan Dobovšek
  • Franc Laj
  • Mirjam Bon Klanjšček
Naslovljenec/-ka
  • generalna sekretarka Vlade
  • minister za finance
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za infrastrukturo
  • minister za infrastrukturo, ministrica za okolje in prostor
  • minister za javno upravo
  • minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, minister za pravosodje
  • minister za kulturo
  • minister za kulturo, minister za finance, minister za javno upravo
  • minister za pravosodje
  • minister za zunanje zadeve
  • ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo v funkciji ministra za finance
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za finance
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport
  • ministrica za kulturo
  • ministrica za notranje zadeve
  • ministrica za notranje zadeve, minister za infrastrukturo
  • ministrica za notranje zadeve, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, ministrica za zdravje
  • ministrica za okolje in prostor
  • ministrica za zdravje
  • predsednik Vlade
  • Vlada
Časovno obdobje
  • Februar 2017
  • Januar 2017
  • December 2016
  • November 2016
  • Oktober 2016
  • September 2016
  • Avgust 2016
  • Julij 2016
  • Junij 2016
  • Maj 2016
  • April 2016
  • Marec 2016
  • Februar 2016
Išči po naslovu vprašanja
10. 11. 2017
15. 9. 2017
12. 9. 2017
25. 8. 2017
4. 8. 2017
27. 7. 2017
26. 7. 2017
24. 7. 2017
7. 7. 2017
3. 7. 2017
16. 6. 2017
26. 5. 2017
16. 5. 2017
8. 5. 2017
26. 4. 2017
19. 4. 2017
29. 3. 2017
27. 3. 2017
17. 3. 2017
10. 3. 2017
3. 3. 2017
23. 2. 2017
10. 2. 2017
9. 2. 2017
23. 1. 2017
13. 1. 2017
12. 1. 2017
22. 12. 2016
9. 12. 2016
1. 12. 2016
29. 11. 2016
25. 11. 2016
10. 11. 2016
8. 11. 2016
14. 10. 2016
7. 10. 2016
4. 10. 2016
29. 9. 2016
23. 9. 2016
5. 8. 2016
2. 8. 2016
29. 7. 2016
26. 7. 2016
8. 7. 2016
7. 7. 2016
6. 7. 2016
10. 6. 2016
18. 5. 2016
13. 5. 2016
22. 4. 2016
29. 3. 2016
22. 3. 2016
17. 3. 2016
26. 2. 2016
25. 2. 2016
23. 2. 2016
1. 2. 2016

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC

Prisotnost na sejah DZ

PS NP
81.8452380952381% Complete
82
Povprečje
83.1074113711636% Complete
83
Največ
93.7202912390154% Complete SMC
94

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

PS NP
62.2774327122153% Complete
62
Povprečje
71.0843657054276% Complete
71
Največ
92.4950358919501% Complete SMC
92

Št. poslanskih vprašanj in pobud

PS NP
132% Complete
132
Povprečje
617.25% Complete
617
Največ
2980% Complete SDS
2980