PS Stranka modernega centra

koalicija

Osnovne informacije

Simona Kustec Lipicer

Vodja poslanske skupine

Anita Koleša

Namestnica

Dušan Verbič

Namestnik

Število poslanskih sedežev: 35
Družbena omrežja:

Članice in člani poslanske skupine

Poslanska vprašanja in pobude

Poslanec/-ka
  • Aleksander Kavčič
  • Andreja Potočnik
  • Anita Koleša
  • Bojan Dobovšek
  • Bojan Krajnc
  • Branislav Rajić
  • Branko Zorman
  • Danilo Anton Ranc
  • Dragan Matić
  • Dušan Radič
  • Dušan Verbič
  • Erika Dekleva
  • Franc Laj
  • Igor Zorčič
  • Irena Grošelj Košnik
  • Irena Kotnik
  • Ivan Prelog
  • Ivan Škodnik
  • Jani Möderndorfer
  • Janja Sluga
  • Jasna Murgel
  • Kamal Izidor Shaker
  • Klavdija Markež
  • Ksenija Korenjak Kramar
  • Lilijana Kozlovič
  • Margareta Guček Zakošek
  • Marjan Dolinšek
  • Marko Ferluga
  • Maruša Škopac
  • Mitja Horvat
  • Saša Tabaković
  • Simon Zajc
  • Simona Kustec Lipicer
  • Srečko Blažič
  • Tanja Cink
  • Teja Ljubič
  • Tilen Božič
  • Urška Ban
  • Vesna Vervega
  • Vlasta Počkaj
  • Vojka Šergan
Naslovljenec/-ka
  • minister za finance
  • minister za finance v funkciji ministra za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo
  • minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, ministrica za finance
  • minister za infrastrukturo
  • minister za infrastrukturo, ministrica za okolje in prostor
  • minister za javno upravo
  • minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, ministrica za okolje in prostor
  • minister za kulturo
  • minister za obrambo
  • minister za pravosodje
  • minister za zunanje zadeve
  • ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za pravosodje
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za zunanje zadeve
  • ministrica za finance
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport
  • ministrica za izobraževanje znanost in šport, minister za kulturo
  • ministrica za kulturo
  • ministrica za notranje zadeve
  • ministrica za obrambo
  • ministrica za okolje in prostor
  • ministrica za okolje in prostor, minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • ministrica za zdravje
  • ministrica za zdravje, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za zdravje, ministrica za obrambo
  • predsednik Vlade
Časovno obdobje
  • Februar 2017
  • Januar 2017
  • December 2016
  • November 2016
  • Oktober 2016
  • September 2016
  • Avgust 2016
  • Julij 2016
  • Junij 2016
  • Maj 2016
  • April 2016
  • Marec 2016
  • Februar 2016
  • Januar 2016
  • December 2015
  • November 2015
  • Oktober 2015
  • September 2015
  • Julij 2015
  • Junij 2015
  • Maj 2015
  • April 2015
  • Marec 2015
  • Februar 2015
  • Januar 2015
Išči po naslovu vprašanja
7. 7. 2017
5. 7. 2017
16. 6. 2017
19. 5. 2017
19. 4. 2017
18. 4. 2017
7. 4. 2017
17. 3. 2017
10. 2. 2017
20. 1. 2017
9. 12. 2016
6. 12. 2016
1. 12. 2016
11. 11. 2016
27. 10. 2016
18. 10. 2016
14. 10. 2016
28. 9. 2016
16. 9. 2016
5. 8. 2016
4. 8. 2016
8. 7. 2016
10. 6. 2016
7. 6. 2016
6. 6. 2016
13. 5. 2016
15. 4. 2016
23. 3. 2016
22. 3. 2016
26. 2. 2016
29. 1. 2016
22. 1. 2016
11. 12. 2015
13. 11. 2015
16. 10. 2015
18. 9. 2015
15. 7. 2015
8. 7. 2015
12. 6. 2015
15. 5. 2015
28. 4. 2015
17. 4. 2015
31. 3. 2015
24. 3. 2015
27. 2. 2015
23. 1. 2015
12. 12. 2014
14. 11. 2014
4. 11. 2014
22. 10. 2014
17. 10. 2014

Prisotnost na glasovanjih skozi čas

Parlamentarni kompas

DeSUS
IMNS
Levica
NSI
PS NP
SD
SDS
SMC

Prisotnost na sejah DZ

SMC
94.2167236078696% Complete
94
Povprečje
83.9933749825063% Complete
84
Največ
94.3135320470314% Complete De
SUS
94

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

SMC
92.7684051599534% Complete
93
Povprečje
71.1581622948584% Complete
71
Največ
92.7684051599534% Complete SMC
93

Št. poslanskih vprašanj in pobud

SMC
254% Complete
254
Povprečje
581.375% Complete
581
Največ
2817% Complete SDS
2817