Demokratična stranka upokojencev Slovenije

koalicija

Osnovne informacije

Franc Jurša

Vodja poslanske skupine

Jurij Lep

Namestnik

Število poslanskih sedežev: 5
Družbena omrežja:

Poslanska vprašanja in pobude

Poslanec/-ka
  • Franc Jurša
  • Ivan Hršak
  • Robert Polnar
Naslovljenec/-ka
  • minister za obrambo
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za infrastrukturo
  • ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • predsednik Vlade
Časovno obdobje
  • marec 2019
  • februar 2019
  • januar 2019
  • december 2018
  • november 2018
Išči po naslovu
21. 3. 2019
Franc Jurša je zastavil vprašanje v zvezi z demografskim rezervnim skladom, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
28. 2. 2019
24. 1. 2019
Franc Jurša je zastavil vprašanje v zvezi z dvigom cen oskrbnin v domovih za starejše občane, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
11. 12. 2018
Robert Polnar je zastavil vprašanje v zvezi z urejanjem lastništva zemljišč na vodnem in priobalnem območju Slivniškega jezera, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
16. 11. 2018
Ivan Hršak je zastavil vprašanje v zvezi s časovnico realizacije nekaterih infrastrukturnih projektov v Zasavju, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Št. vloženih amandmajev

DeSUS
Povprečje
Največ
0%
0
10.8%
11
23%
Slovenska demokratska stranka
SDS
23

Št. poslanskih vprašanj in pobud

DeSUS
Povprečje
Največ
5%
5
104%
104
414%
Slovenska demokratska stranka
SDS
414