Demokratična stranka upokojencev Slovenije

koalicija

Osnovne informacije

Franc Jurša

Vodja poslanske skupine

Jurij Lep

Namestnik

Število poslanskih sedežev: 5
Družbena omrežja:

Poslanska vprašanja in pobude

Poslanec/-ka
  • Franc Jurša
  • Ivan Hršak
  • Robert Polnar
Naslovljenec/-ka
  • generalni sekretar Vlade
  • minister za obrambo
  • minister za okolje in prostor
  • ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti
  • ministrica za infrastrukturo
  • ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano
  • predsednik Vlade
Časovno obdobje
  • junij 2019
  • maj 2019
  • marec 2019
  • februar 2019
  • januar 2019
  • december 2018
  • november 2018
Išči po naslovu
14. 6. 2019
Franc Jurša je zastavil vprašanje v zvezi z migracijskim centrom v Lendavi, na katerega mora odgovoriti generalni sekretar Vlade.
24. 5. 2019
Robert Polnar je zastavil vprašanje v zvezi s podporo naložbam na področju odvajanja in čiščenja komunalne odpadne vode, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
21. 3. 2019
Franc Jurša je zastavil vprašanje v zvezi z demografskim rezervnim skladom, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
28. 2. 2019
24. 1. 2019
Franc Jurša je zastavil vprašanje v zvezi z dvigom cen oskrbnin v domovih za starejše občane, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
11. 12. 2018
Robert Polnar je zastavil vprašanje v zvezi z urejanjem lastništva zemljišč na vodnem in priobalnem območju Slivniškega jezera, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
16. 11. 2018
Ivan Hršak je zastavil vprašanje v zvezi s časovnico realizacije nekaterih infrastrukturnih projektov v Zasavju, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Št. vloženih amandmajev

DeSUS
Povprečje
Največ
0%
0
11.2%
11
24%
Slovenska demokratska stranka
SDS
24

Št. poslanskih vprašanj in pobud

DeSUS
Povprečje
Največ
6%
6
124.5%
125
462%
Slovenska demokratska stranka
SDS
462