Osnovne informacije

: SDS
Prejel 2925 glasov v okraju Postojna
: 6
: poslanec
: diplomant prava
: 61 let
:

Zadnje aktivnosti

2. 2. 2024
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z manjšo izvedbo oziroma neizvedbo posameznih naložb iz VFO 2014–2020
1. 2. 2024
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z odgovornostjo namestnice ministra, državne sekretarke Tine Sršen zaradi njenih neresničnih trditev glede NEK2

Prisotnost na glasovanjih sej

Poslanska vprašanja in pobude

2. 2. 2024
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z manjšo izvedbo oziroma neizvedbo posameznih naložb iz VFO 2014–2020
1. 2. 2024
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z odgovornostjo namestnice ministra, državne sekretarke Tine Sršen zaradi njenih neresničnih trditev glede NEK2
17. 11. 2023
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z dolgotrajno oskrbo
3. 10. 2023
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z veriženjem pogodb za določen čas zaposlene v postojnskem javnem vrtcu
18. 9. 2023

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Zvonko Černač
43%
43
29.9887640449438%
30
248%
Anja Bah Žibert
248

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Zvonko Černač
84.6766169154229%
85 %
87.4984754275038%
87 %
100%
Jernej Žnidaršič
100 %

Članstva