Osnovne informacije

: SD
Prejel 2894 glasov v okraju Ravne na Koroškem
: 2
: svetovalec v kabinetu ministra za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
: univerzitetno diplomirani ekonomist
: 37 let
:

Prisotnost skozi čas na plenarnih sejah DZ

Poslanska vprašanja in pobude

26. 3. 2024
Podal pobudo na temo: v zvezi z novimi omejitvami hrupa na shodih in prireditvah
22. 3. 2024
7. 3. 2024
Podal pobudo na temo: za polno enakost moških in žensk pri volitvah v Evropski parlament
5. 2. 2024
Podal pobudo na temo: v zvezi z Onkološkim inštitutom
31. 1. 2024
Podal pobudo na temo: v zvezi s soglasjem za delo pri drugem izvajalcu zdravstvene dejavnosti v času zdravniške stavke
9. 1. 2024

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jani Prednik
45%
45
35.1%
35
289%
Anja Bah Žibert
289

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jani Prednik
95.6450734893849%
96 %
86.5564419342726%
87 %
99.7142857142857%
Jernej Žnidaršič
100 %

Članstva