Osnovne informacije

: SDS
Prejel 4580 glasov v okraju Logatec
: 1
: zaposlen na ministrstvu za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
: diplomirani pravnik
: 46 let
:

Zadnje aktivnosti

1. 2. 2024
Govoril na 16. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej

Poslanska vprašanja in pobude

30. 11. 2023
21. 11. 2023
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z sanacijo športnih objektov po poplavah
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi s pravniškim državnim izpitom
17. 11. 2023
13. 10. 2023
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z investicijami v osnovno šolstvo
12. 10. 2023
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z urejanjem vodotokov
28. 9. 2023

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Zoran Mojškerc
28%
28
29.9887640449438%
30
248%
Anja Bah Žibert
248

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Zoran Mojškerc
78.5543608124253%
79 %
87.4984754275038%
87 %
100%
Jernej Žnidaršič
100 %

Članstva