Osnovne informacije

: SDS
Prejel 2925 glasov v okraju Maribor III
: 2
: poslanec
: magister znanosti, Fakulteta za podiplomske državne in evropske študije v Kranju
: 49 let
:

Zadnje aktivnosti

20. 5. 2024
13. 5. 2024

Prisotnost skozi čas na plenarnih sejah DZ

Poslanska vprašanja in pobude

8. 5. 2024
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi s prepisovanjem vsebine dokumentov Urada RS za preprečevanje pranja denarja s strani policije
17. 4. 2024
Zastavil vprašanje na temo: V zvezi s preventivnimi ukrepi na področju potresne varnosti v Sloveniji
10. 1. 2024
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z nakupom nove sodne stavbe
11. 12. 2023

Št. poslanskih vprašanj in pobud

mag. Dejan Kaloh
56%
56
37.3111111111111%
37
300%
Anja Bah Žibert
300

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

mag. Dejan Kaloh
82.144801306478%
82 %
86.4822191780241%
86 %
99.8175182481752%
Jernej Žnidaršič
100 %

Članstva