mag. Rastislav Vrečko

Svoboda

koalicija

Osnovne informacije

Prejel 4629 glasov v okraju Maribor VI
: 1
: višji finančni inšpektor na FURS (MF)
: magisterij na Pravni fakulteti Maribor
: 63 let

Zadnje aktivnosti

20. 5. 2024
Ni bil prisoten na glasovanju o Dnevni red v celoti
13. 5. 2024

Prisotnost skozi čas na plenarnih sejah DZ

Poslanska vprašanja in pobude

31. 1. 2024
Podal pobudo na temo: v zvezi s soglasjem za delo pri drugem izvajalcu zdravstvene dejavnosti v času zdravniške stavke
11. 7. 2023
22. 3. 2023
Zastavil vprašanje na temo: v zvezi z izvrševanjem Zakona o popravi krivic zaradi izbrisa pravnih oseb iz registra v obdobju od 23. julija 1999 do 15. januarja 2008 (ZOKIPOSR)

Št. poslanskih vprašanj in pobud

mag. Rastislav Vrečko
6%
6
37.3111111111111%
37
300%
Anja Bah Žibert
300

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

mag. Rastislav Vrečko
89.6288209606987%
90 %
86.4822191780242%
86 %
99.8175182481752%
Jernej Žnidaršič
100 %

Članstva